Herb Polski

Jeśli potrzebujesz wsparcia…

Centrum Małego Dziecka i Rodziny oferuje nieodpłatną pomoc psychologiczno-psychoterapeutyczną, bez skierowania, dla dzieci do 60 miesiąca życia, kobiet w okresie poporodowym oraz rodziców lub opiekunów, jak i całych rodzin.
Centrum działa dla mieszkańców  Żoliborza i Bemowa przy ul. Szamockiej 10C
Więź z najbliższym opiekunem to pierwsza relacja w życiu człowieka, która jest podstawą rozwoju i budowania każdej kolejnej relacji w przyszłości. Jednocześnie okres wczesnego rodzicielstwa może wiązać się z trudnymi emocjami, problemami ze zrozumieniem potrzeb dziecka i zagubieniem. W chwilach zwątpienia czy kryzysu warto szukać pomocy specjalistów, którzy pomogą nam przejść przez trudne momenty, zbudować prawidłową relację z dzieckiem, a dzięki temu wzmocnić nasze poczucie kompetencji i satysfakcji z rodzicielstwa, oraz – co równie ważne – zapobiec przyszłym trudnościom w rozwoju emocjonalnym dziecka.

Specjaliści CMDiR udzielają nieodpłatnej pomocy psychologiczno-psychoterapeutycznej całym rodzinom:

  • w sytuacji obawy o zdrowie dziecka lub poczucia, że mają z nim słaby kontakt,
  • w trudnościach w odnalezieniu się w nowej sytuacji, chwilach kryzysu w związku, związanymi z pojawieniem się dziecka,
  • w przypadku doświadczeń wcześniejszych kryzysów psychicznych, depresji, lęku lub innych problemów psychicznych,
  • gdy dochodzi do fizycznych i emocjonalnych zaniedbań w rodzinie,
  • w każdym innym przypadku, gdy rodzice lub opiekunowie czują, że wsparcie psychologa byłoby pomocne.

Do CMDiR nie jest wymagane skierowanie.

Kontakt: 536 777 251

Więcej informacji na stronie: https://ezrauksw.pl/dla-pacjenta/

 

Skip to content