pomoc psychologiczno-pedagogiczna dla dzieci oraz wsparcie dla rodziców

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 na Żoliborzu podjęła dodatkowe działania mające na celu zapewnienie dzieciom i młodzieży wzmożonej pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz wsparcia dla rodziców i nauczycieli:

W tym okresie poradnia nadal pracuje w trybie stacjonarnym, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20, w soboty 8.30-13.30. Biorąc pod uwagę aktualną sytuację i trudności, które mogą z niej wynikać, zapraszamy do korzystania ze wsparcia naszych specjalistów po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się na spotkanie. Aby otrzymać pomoc w trybie pilnym (dotyczy sytuacji kryzysowych) należy  zgłosić taką potrzebę wsparcia w trakcie rozmowy rejestracyjnej.

W przypadku nagłego zaistnienia sytuacji kryzysowej dodatkowo uruchomiliśmy możliwość uzyskania wsparcia telefonicznego po numerem 503 344 908.