Wigilia

Czas przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia upływa nam na śpiewaniu kolęd i pastorałek, robieniu ozdób choinkowych
Nadszedł wreszcie czas przedszkolnego spotkania wigilijnego. Do sali przybyli kolędnicy z opłatkiem , razem zaśpiewaliśmy kolędy i składaliśmy sobie życzenia. Przy świątecznie ubranym stole zjedliśmy pyszny barszcz, rybę i kapustę wigilijną a na koniec słodkości przygotowane przez inne grupy. W pewnym momencie dzieci zauważyły biegnącego za oknem Mikołaja!!! Pozostawił on w przedszkolu worek pełen prezentów.
Emocji było dużo- radość, śmiech i wzruszenie towarzyszyły wszystkim.
Brakowało nam bardzo obecności Rodziców, którzy zawsze ten dzień spędzali z nami. Mamy nadzieję, że do dawnej tradycji jeszcze wrócimy.