Wigilia w przedszkolu!

Wszyscy z niecierpliwością oczekujemy na Święta Bożego Narodzenia! W naszej grupie zaczęliśmy odliczać do nich czas z pomocą przygotowanego przez nas kalendarza adwentowego. Później przyszedł czas na szykowanie ozdób świątecznych, przystrajanie sali i ubieranie choinki.  Dzisiaj, we wtorek 21.12 odbyły się spotkania wigilijne w grupach, również w naszej. Wspólnie nakryliśmy do stołu, częstowaliśmy się między grupami przygotowanymi przez dzieci wypiekami, dzieliliśmy się opłatkiem i składaliśmy sobie wzajemnie życzenia, zjedliśmy wigilijny posiłek i z wielką radością rozpakowaliśmy prezenty, które zostawił w przedszkolu dla nas Mikołaj (widzieliśmy go przez okno!).
Niestety, już kolejny rok ( w związku z pandemią), nie mogliśmy zaprosić Rodziców na naszą uroczystość… 🙁

WSZYSTKIM ŻYCZYMY ZDROWYCH, WESOŁYCH, SPOKOJNYCH
I RODZINNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!