MIKOŁAJKI

6 grudnia to wyjątkowy dzień dla każdego – małego i dużego.

Dziś w całym przedszkolu po śniadaniu był wyjątkowy czas. Mikołaj zostawił w każdej grupie list. Po odczytaniu dzieci wraz z nauczycielami wyruszyły w poszukiwaniu worków z prezentami.

W naszej grupie dzieci wysluchaly listu i podziękowań za życzenia imieninowe. Musiały znaleźć koła w kolorze zielonym, które były przyklejone w różnych miejscach w przedszkolu. Krok po kroku odnajdywały kolejne koła, worek z prezentami odnalazły w szatni dorosłych.

Był ciężki!!!!

Z wielką radością wspólnymi siłami dociagnęliśmy go do naszej sali. Po rozpakowaniu prezentów dzieci szybko zaczęły dzielić się zabawkami a przede wszystkim bawiły się razem: gotowały, sprzedawały, naśladowały rolę dorosłych. W prezencie dostały sklep, kuchnię, kasę, wózki dla lalek, piasek kinetyczny.