Zwierzęta Józefa Wilkonia

Jak zapewne wiecie nasz bieniewicki ogród, za sprawą prężnie działających rodziców, pięknieje. Jest już pieńkowa ścieżka i wiklinowa altanka oraz bramy na małych podwórkach.

Naszym pomysłem jest, by dodatkowo „zaczarować” nasz ogród zwierzakami. Takimi prawie jak prawdziwe …. zwierzakami Józefa Wilkonia.

W związku z tym pomysłem ogłosiliśmy konkurs na najpiękniejsze rysunki przedstawiające rzeźby pana Wilkonia. Wszystkim rodzinom, które wzięły udział w wyzwaniu serdecznie dziękujemy!
Z dziecięcych rysunków powstały kartki pocztowe, które poślemy do pana Józefa, by przekonać go, że nasz ogród będzie dobrym drugim domem dla jego rzeźb, że w przedszkolu mamy wrażliwe dzieciaki, co zadbają o rzeźbione zwierzaki 🙂

Co myślicie o tym pomyśle?

Zapraszamy do oglądania galerii wyróżnionych rysunków.