Herb Polski

„Moja Warszawa” miejsca ulubione przez dzieci – kamera!-akcja!

Uwaga! Uwaga! Wiosenne słońce rozświetla miejskie krajobrazy? To znakomita okazja, by na spacer w ulubione zakątki Warszawy udać się z kamerą !

Nasze przedszkole bierze udział w projekcie Bridging (Pomosty) . Jedną z podsumowujących go aktywności jest nakręcenie filmu, w którym przedstawimy nasze miasto dzieciom z Belgii, Finlandii i Portugalii.

Niech każda rodzina poczuje się zaproszona do wzięcia udziału w tej akcji!

Wybierzcie się na spacer, w miejsce, które lubicie odwiedzać i nagrajcie kilka krótkich ujęć wraz z uzasadnieniem, dlaczego właśnie tu jest wyjątkowo. Nie jest ważne, czy staniecie na ostatnim piętrze Pałacu Kultury i Nauki czy pod kioskiem z gazetkami Pani Zosi – opowiedzcie dlaczego to miejsce warto odwiedzić!

Całość filmu (nagrywanego w orientacji poziomej) z ukazaniem miejsca i dziecięcą wypowiedzią nie może być dłuższa niż 2 minuty. Jedna rodzina może nagrać więcej niż jeden film. Wszystkie zgłoszone filmy zostaną nagrodzone, a najlepsze z nich będą wykorzystane do prezentacji na forum w naszym międzynarodowym projekcie.

Swoje filmy wysyłajcie na adres: EmiliaGrabowska@eduwarszawa.pl do 14.05 (piątek).

Liczymy na Wasze zaangażowanie i kreatywność !

Bądźmy otwarci i dajmy się poznać (z dobrej/ulubionej strony miasta) a uda nam się zbudować jeszcze jeden most! 🙂

Wasz przedszkolny zespół ds Bridgingu

Skip to content