Herb Polski

Badanie poziomu aktywności fizycznej przedszkolaków SAV Junior

Nasze przedszkole bierze udział w badaniu pt. „Aktywność fizyczna przedszkolaków i zmiany nawyków ruchowych rodzin w czasie pandemii COVID-19”, prowadzonym przez Fundację Veolia Polska z myślą o dalszym rozwoju projektu Sportowej Akademii Veolia Junior.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich rodziców dzieci wieku 3-6 lat o wypełnienie anonimowej ankiety on-line. Jej uzupełnienie powinno zająć około 15 minut.

Kwestionariusz dostępny jest pod linkiem https://badaniesavjunior.webankieta.pl/. Ostateczny termin upływa 7 kwietnia 2021 roku, dlatego prosimy o możliwie najszybsze wypełnienie ankiety.

Zebrane informacje posłużą do rozwoju programów upowszechniających aktywność fizyczną, zwłaszcza wśród najmłodszych.

Biorąc pod uwagę ogromne znaczenie regularnego ruchu już od najmłodszych lat dla zdrowia i jakości życia w przyszłości, monitorowanie aktywności fizycznej przedszkolaków jest bardzo istotne. Aktywność fizyczna jest jednym z najważniejszych czynników warunkujących prawidłowy rozwój dziecka w wieku przedszkolnym, nie tylko motoryczny, ale także emocjonalny i społeczny.

 

 

Skip to content